اجاق پیراهن چگونه زندگی اندام آستین

اجاق: پیراهن چگونه زندگی اندام آستین سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «اسکارت جانسون» در نقش یک دو جنسیتی

با اعلام پیوستن اسکارلت جوهانسون به فیلم تازه روپرت سندرز، گمانه‌زنی‌ها راجع به ایفای این نقش و عواقب آن شروع شده است هست. جوهانسون دراین فیلم که «راب و تاگ» نا

«اسکارت جانسون» در نقش یک دو جنسیتی

«اسکارت جانسون» در نقش یک دو جنسیتی

عبارات مهم : دوربین

با اعلام پیوستن اسکارلت جوهانسون به فیلم تازه روپرت سندرز، گمانه زنی ها راجع به ایفای این نقش و عواقب آن شروع شده است هست. جوهانسون دراین فیلم که «راب و تاگ» نام دارد نقش یک شخص با دو جنسیت را ایفا می کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم «راب و تاگ» (Rub & Tug) به کارگردانی روپرت سندرز و نقش آفریننی اسکارت جوهانسون به زودی جلوی دوربین خواهد رفت. داستان فیلم اقتباسی از یک شخصیت حقیقی و در دهه ۱۹۷۰ ساخته و پرداخته شده است است.

«اسکارت جانسون» در نقش یک دو جنسیتی

Rub & Tug راجع به زنی است که در ابتدا با عمل عوض کردن جنسیت خود را تبدیل به یک مرد می کند و سپس کسب و کار خلاف و قاچاق خود را گسترش می دهد. همه فعالیت های غیرقانونی او تحت پوشش یک سالن ماساژ صورت می گیرد.

اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) بازیگر ۳۳ ساله نیویورکی، نقش این شخصیت را که جین مری جیل نام دارد جلوی دوربین سندرز ایفا خواهد کرد. این فیلم دومین همکاری جوهانسون با این کارگردان بریتانیایی هست، آنها پیش از این فیلم «شبحی در پوسته» (Ghost in the Shell) را با هم کار کردند، فیلمی علمی – تخیلی که در گیشه جهانی نیز با فروش خوبی روبه رو شد.

با اعلام پیوستن اسکارلت جوهانسون به فیلم تازه روپرت سندرز، گمانه‌زنی‌ها راجع به ایفای این نقش و عواقب آن شروع شده است هست. جوهانسون دراین فیلم که «راب و تاگ» نا

آخرین فیلم اسکارلت جوهانسون به نظر عجیب و پردردسر می آید ولی او در مصاحبه ای این نظر را رد می کند، اگر چه او به نقد های منفی راجع به روش بازیگری و نقش هایی که گزینش کرده هست، اهمیت چندانی نمی دهد.

روپرت سندرز پیش از این در دو فیلم موفق «شبحی در پوسته» و «سفید برفی و شکارچی» (Snow White and the Huntsman) به میزان زیادی از جلوه های خاص استفاده کرده بود. درواقع زمانی که تکنولوژی به خدمت فیلم سازی گرفته می شود از باری که بر دوش کارگردان است کاسته می شود، ولی در پروژه تازه و سومین فیلم سینمایی بلند او، خبری از این تکنولوژی نیست و سندرز باید متکی به قدرت کارگردانی و بازیگردانی خود باشد، توصیه ای که منتقدان جهت سنجش آن باید تا وقت پخش فیلم منتظر بمانند.

Scarlett Johansson نیز که ایفای نقش در اکثر ژانرهای سینمایی را در کارنامه دارد جهت شنیدن نظر منتقدان و طرفدارانش راجع به بازی در نقش یک فرد دوجنسیتی، باید تا پخش فیلم «راب و تاگ» بر پرده نقره ای صبر کند.

«اسکارت جانسون» در نقش یک دو جنسیتی

جزئیات دیگری از این فیلم مانند تاریخ اکران یا سایر بازیگران و عوامل هنوز منتشر نشده است.

واژه های کلیدی: دوربین | کارگردان | تکنولوژی | کارگردانی | اسکارلت جوهانسون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz